شستشوی پتو در قالیشویی

شستشوی پتو در قالیشویی

خدمات شستشوی پتو در قالیشویی

ساختار و بافت پتو‌ها به گونه‌ای هستند که برای رشد باکتری جای مناسبی دارند. در نتیجه ما باید جهت جلوگیری از این اتفاق به صورت مداوم پتوهای منزل را بشوییم. یکی از دغدغه‌های بزرگی که بانوان خانه‌دار با آن مواجه هستند، شستشوی پتو است. شما هر چقدرهم که به نظافت منزل اهمیت دهید و همیشه گردگیری کنید، اما باز هم لایه‌های نازکی از خاک روی همه وسایل خانه همچنین کالاهای خواب وجود دارد. ممکن است پتوهای شما تمیز باشند اما در واقع درون آن‌ها باکتری‌ها و خاک وجود دارد. پس توصیه ما به شما این است که دو ماه یک‌بار همه پتوهای مورد استفاده در منزل را بشویید؛ تا هم از بروز بیماری‌های پوستی جلوگیری نمایید و هم از تمیزی و استفاده از پتو لذت ببرید‌.

شستشوی پتو در قالیشویی یا خانه؟

این سوالی است که ممکن است ذهن اغلب ما را مشغول کرده باشد که شستشوی پتو در خانه بهتر است یا در قالیشویی؟! نظرات و تجربیات به دست آمده نشان می‌دهد انجام این کار در منزل از لحاظ اقتصادی به‌صرفه نیست. چرا که هنگام آبکشی مقدار زیادی آب مصرف می‌شود و از آنجایی که این آب از نوع لوله‌کشی است پس مصرف بی‌رویه آن جایز نیست. اما در قالیشویی‌ها معمولا از آب چاه جهت شستشوی فرش‌ها و پتوها استفاده می‌کنند و با توجه به اینکه با لوازم و تجهیزات مخصوص این کار را انجام می‌دهند، از مصرف بی‌رویه آب جلوگیری می‌شود.

از طرفی این روزها با گسترش فرهنگ آپارتمان‌نشینی، فضای کافی برای پهن کردن و خشک شدن پتوها در منزل وجود ندارد و این موضوع سبب می‌شود که در حین فرایند آبکشی به خودتان فشار زیاد بیاورید؛ چرا که آب زیادی به داخل پتو نفوذ کرده و باعث سنگین‌تر شدن آن شده است. از طرفی چون فضا کوچک است موجب اذیت شدن شما در حین شستشو می‌شود. توصیه ما به شما این است که با صرف مبلغ کمی، پتوهای خود را به مراکز مطمئن قالیشویی بسپارید و با این کار هم به سلامتی و راحتی خود کمک می‌کنید و هم سبب جلوگیری از مصرف بیهوده آب لوله‌کشی می‌شوید.

  قالیشویی فشند

قالیشویی در مهستان زیر نظر کارخانه قالیشویی صدف ارائه دهنده انواع خدمات قالیشویی با بهترین کیفیت در مهستان می باشد. در صورت نیاز به خدمات قالیشویی و موکت شویی با کارخانه قالیشویی صدف بهترین قالیشویی در مهستان تماس بگیرید. شستشوی انواع فرش ماشینی و دستبافت با دستگاه های اتوماتیک و تضمین کیفیت توسط قالیشویی صدف امکان پذیر می باشد.

خدمات شستشوی پتو در قالیشویی
شستشوی پتو در قالیشویی

نحوه شستشوی پتو در قالیشویی

قطعاً شستشوی پتوها به صورت تکی‌تکی بهتر است و این کار از لحاظ بهداشتی و افزایش کیفیت شستشو، کار صحیحی است. در مراکز قالیشویی در مرحله اول پتوها را به صورت جداگانه در داخل یک مخزن قرار می‌دهند که این مخزن حاوی مواد مخصوص شستشوی پتوهاست. پتو باید به مدت یک الی دو ساعت در این مخزن بماند و دلیل علمی انجام این کار عدم به وجود آمدن الکتریسیته پس از خشک شدن پتوهاست.

پس از گذشت این زمان پتوها را به داخل دستگاه پتوشویی می‌گذارند و از مواد شوینده مرغوب جهت شستشو استفاده می‌کنند. بعد از اضافه کردن این مواد شوینده و گذشت زمان ۱۵ الی ۲۰ دقیقه پتوها کاملا تمیز و شسته می‌گردند. مرحله بعد از شستشو مرحله آب‌گیری است که انجام این مرحله جهت جلوگیری از ایجاد بوی بد در پتو ضروری است. این کار توسط دستگاه‌ها و تجهیزات مخصوص صورت می‌پذیرد و پس از اتمام، پرسنل قالیشویی پتوها را بسته بندی کرده و به صورت کاور شده تحویل مشتریان می‌دهند.

  قالیشویی در شهر قدیم هشتگرد

کارخانه قالیشویی صدف ارائه دهنده انواع خدمات قالیشویی در کمالشهر با کیفیت بالا و قیمت مناسب می باشد. در صورت نیاز به خدمات قالیشویی و شستشوی انواع موکت در هر سایز و ابعاد با بالاترین کیفیت بدون آسیب و تغییر رنگ با کارخانه قالیشویی صدف بهترین قالیشویی در کمالشهر تماس بگیرید.

انتخاب یک قالیشویی خوب جهت شستشوی پتوها

بهتر است هنگام استفاده از خدمات یک قالیشویی جهت شستشوی پتوها به نکات مهم زیر دقت کنید:

  • در درجه اول این نکته را درنظر داشته باشید که قالیشویی منتخب توسط شما، حتما زیر نظر اتحادیه قالیشویان فعالیت کند و دارای مجوز رسمی از این مرجع باشد. لذا در قدم اول برای آگاهی یافتن از این موضوع به وب سایت اصلی اتحادیه قالیشویان مراجعه کنید و در آن سایت، لیست مراکز معتبری که تحت نظر اتحادیه است برای شما بالا می‌آید. سپس از بین این لیست، قالیشویی مورد نظر خود را انتخاب کنید.
  • نکته دومی که در این موضوع باید به آن دقت کنید سابقه فعالیت موسسه است؛ بدیهی است چقدر تجربه یک شرکت در زمینه قالیشویی بیشتر باشد، سرویس بهتری را به مشتریان ارائه می‌دهد. در نتیجه داشتن سابقه و خوشنام بودن مورد مهمی در انتخاب قالیشویی می‌باشد.
  • نکته سومی که باید در رابطه با این موضوع درنظر داشته باشید این است که کارخانه مورد نظر به محل زندگی شما نزدیک باشد. در صورتی که جهت شستشوی پتوهای منزلتان از یک قالیشویی معتبر و خوشنام که نزدیک به محل زندگیتان باشد استفاده کنید، سرعت دریافت سرویس‌ها از جانب قالیشویی برای شما افزایش می‌یابد و نیاز نیست مدت زمان زیادی را منتظر ارائه خدمات بمانید. این موضوع نیز موردتوجه اکثر موسسات قالیشویی قرار گرفته است به گونه‌ای که اغلب کارخانه‌های قالیشویی که در خارج از شهر هستند، جهت افزایش سرعت سرویس و خدمت‌رسانی، شعبات خود را نیز در سطح شهر مستقر کرده‌اند و انجام مراحل اولیه و پایانی را برعهده این شعبات است.
  قالیشویی در آغچه حصار

در صورت نیاز به خدمات قالیشویی در شهر قدیم هشتگرد با کارخانه قالیشویی صدف بهترین قالیشویی در شهر قدیم هشتگرد تماس بگیرید. کارخانه قالیشویی صدف ارائه دهنده خدمات شستشوی انواع فرش ماشینی و دستبافت با دستگاه های اتوماتیک و تضمین کیفیت و انجام خدمات رفو و ترمیم پارگی انواع فرش ماشینی و دستبافت می باشد.

نحوه شستشوی پتو در قالیشویی
نحوه شستشوی پتو در قالیشویی

نکته مهمی که باید در زمان شستشو پتو در قالیشویی در نظر داشته باشیم

برای اغلب مشتریان هزینه موضوع مهمی است. معمولا مراکز قالیشویی که زیرنظر اتحادیه رسمی قالیشویان کار می‌کنند، هزینه‌هایی که از مشتریان دریافت می‌کنند، طبق تعرفه اتحادیه است. شما نیز باید سعی داشته باشید مرکزی را انتخاب کنید که نرخ‌های متناسب با نرخ مصوب اتحادیه داشته باشد تا مجبور نباشید هزینه بیشتری را بابت خدمت ارائه شده پرداخت کنید. پس به این موضوع در حین انتخاب قالیشویی جهت شستشوی پتوها دقت کنید. اعلاشویی فرش از دیگر خدمات کارخانه قالیشویی صدف می باشد در صورت نیاز به خدمات اعلاشویی انواع فرش با تضمین کیفیت با ما تماس بگیرید.

شستشوی پتو در قالیشویی در قالیشویی صدف

شاید اغلب افراد از این موضوع اطلاع نداشته باشند که در مراکز قالیشویی، شستشوی انواع پتو و روفرشی نیز انجام می‌گردد و بدون اطلاع از این موضوع همیشه دغدغه شستشو و تمیز کردن پتوهایشان را دارند. اما ما در این مقاله اطلاعاتی را در رابطه با نحوه شستشوی پتوها در قالیشویی، در اختیار شما دوستان عزیز قرار دادیم. کافیست جهت انجام این کار با یک مرکز قالیشویی معتبر تماس حاصل نموده و سفارش خود را ثبت کنید. پرسنل مجرب قالیشویی در کم‌ترین زمان ممکن جهت ارائه خدمت، به آدرس مورد نظرتان اعزام می‌گردند.

شستشوی پتو در منزل بهتر است یا در قالیشویی؟

معمولا سپردن این کار به قالیشویی بهتر است؛ چرا که شستشوی پتو در منزل هم باعث مصرف بی‌رویه آب می‌شود و هم سبب آسیب احتمالی به جسم افراد می‌گردد. قالیشویی صدف انواع خدمات شستشوی پتو را انجام می دهد. برای کسب اطلاعات بیشتر این مقاله را مطالعه نمایید.

جهت شستشوی پتوها انتخاب کدام مرکز قالیشویی بهتر است؟

جهت انجام این کار، انتخاب مرکزی که زیر نظر اتحادیه قالیشویان مانند قالیشویی صدف کار کند، معقول‌تر و به صرفه‌تر است. برای ثبت سفارش و استعلام قیمت شستشوی پتو با قالیشویی صدف تماس بگیرید.

5/5 - (4 امتیاز)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.