قالیشویی مجاز صدف

قالیشویی در کرج

قالیشویی در کرج یکی از تخصص و حرفه های قالیشویی مجاز صدف در هشتگرد است. این قالیشویی شامل پرسنلی بسیار حرفه ای و متخصص است و از عالی ترین شوینده ها برای شستشو و لکه گیری فرش ها استفاده می کند. وجود دستگاه های مدرن و پیشرفته در قالیشویی هشتگرد (صدف) و عدم دخالت نیروی انسانی باعث رضایت مشتریان شده است. شما نیز می توانید با اطمینان فرش و قالی های خود را به این مرکز بسپارید.

آنچه در ادامه می خوانید:

قالیشویی در کرج

مدت زمان دقیق تحویل فرش ها در قالیشویی مجاز صدف هشتگرد از زمان تحویل تا ارسال حداکثر دو روز است. بنابراین شما می توانید حتی در روزهای پایانی سال نیز با خیالی آسوده قالی و فرش های خود را به این قالیشویی بسپارید. البته در صورت که به هر دلیلی نیاز به تحویل فرش در کوتاه ترین زمان را دارید، این قالیشویی می تواند کار شما را در اولویت قرار دهد. قالیشویی صدف آماده ارائه خدمات قالیشویی شهر جدید هشتگرد، قالیشویی سهیلیه، قالیشویی در کردان، قالیشویی در گرمدره، قالیشویی در کرج، قالیشویی در کمالشهر، قالیشویی در افشاریه می باشد.

رنگ برداری فرش

ترکیب شدن رنگ ها و یا کدر شدن آن ها یکی از مشکلاتی است که زیبایی فرش شما را از بین می برد. قالیشویی مجاز صدف در هشتگرد دارای نیروهای تخصصی و بسیار حرفه ای است که با استفاده از روش رنگ برداری، زیبایی و سلامت مجدد را به فرش های شما باز می گرداند. این هنرمندان از بهترین و ماندگارترین رنگ برای رنگ برداری فرش استفاده می کنند و شما می توانید از کیفیت فرش های خود لذت ببرید.

رفو فرش در کرج

فرقی نمی کند که شما در کدام یک از محله های کرج زندگی می کنید، در هر صورت قالیشویی در شهر جدید هشتگرد دارای پرسنلی آموزش دیده و حرفه ای در امر رفوگری است و با بهره گیری از ابزارهای مدرن و پیشرفته، فرش ها را با ظرافت بالایی ترمیم کرده و به حالت اولیه خود باز می گرداند. ظرافت رفوی این مرکز به قدری بالا است که شما هیچ آثاری از رفو در این فرش ها مشاهده نخواهید کرد.

قالیشویی فرش های دستبافت

فرش های دستبافت و فرش های ابریشمی از تار و پودهای بسیار حساس و ظریف بافته شده اند و ارزش بالایی دارند. نوع تار و پودهای این فرش ها به گونه ای است که در صورت عدم رعایت اصول لازم در شستشو، آسیب دیده و رنگ های نقش ها با یکدیگر ترکیب می شوند. به همین دلیل قالیشویی در کرج از افراد حرفه ای و آشنا به فرش کمک می گیرد تا با شناخت کامل بر روی جنس و نوع فرش ها، از افت کیفیت آن جلوگیری کند.

کیفیت بالا در قالیشویی کرج

قالیشویی مجاز صدف دارای پرسنلی بسیار حرفه ای و کار بلد است که بر روی انواع مدل های فرش تخصص دارند. این قالیشویی از دستگاه های مدرن و پیشرفته برای شستشوی فرش و قالی ها بهره می برد و از این رو شما فرش هایی تمیز و باکیفیت بالا را در اختیار خواهید داشت. تضمین کیفیت خدمات در قالیشویی صدف در هشتگرد به صورت صد در صدی صورت می گیرد و از این رو شما شاهد بالاترین کیفیت در قالیشویی مجاز صدف در هشتگرد خواهید بود.

انواع روش های قالیشویی

قالیشویی در هشتگرد به سه روش دستی، نیمه اتوماتیک و اتوماتیک صورت می گیرد. در زیر به صورت مختصر این سه روش را به شما توضیح می دهیم:
قالیشویی دستی: در گذشته خانه ها حیاط دار بودند و فرش ها در حیاط خانه پهن می شد و با کمک همسایه ها و تمامی افراد خانه فرش ها شسته شده و بر روی دیوار پهن میشد. قالیشویی به روش دستی نیز از همین روش پیروی می کند و فرش ها به صورت سنتی و با کمک پرسنل آموزش دیده شسته می شود.

قالیشویی نیمه اتوماتیک:

در قالیشویی نیمه اتوماتیک تاکید بر کیفیت بالا است. فرچه و پاروی به کار رفته در این روش برخلاف روش دستی، به صورت اتوماتیک است و از این رو پرسنل با زحمت کمتر و سرعت بیشتری فرش های شما را شستشو می دهند. در واقع قالیشویی نیمه اتومانیک روشی بین اتوماتیک و دستی است.

قالیشویی اتوماتیک:

این روش ساده ترین و راحت ترین روش شستشوی فرش ها و قالی ها می باشد و از این رو شما در مدت زمان کوتاهی فرش را تحویل خواهید گرفت. این دستگاه ها قدرت لکه بری بالایی دارند و حتی می توانند لکه های سختی همچون چای و قهوه را نیز از روی فرش شما پاک کنند.

قالیشویی در کرج

کدام روش برای فرش ها بهتر است؟

بهترین و سریع ترین روش برای شستشوی فرش ها و قالی ها روش اتوماتیک است. در این روش دستگاه ها با سرعت و کیفیت بالایی فرش های شما را می شوند. ولی برخی از فرش ها به دلیل حساسیت بالا نیاز به دقت بیشتری دارند و از این رو از سایر روش ها استفاده می شود.

شستشوی فرش دستباف در کرج

خوب شستن فرش های دستبافت نکته مهمی است که برای افزایش طول عمر فرش باید در نظر گرفته شود. قبل از شستن فرش بهتر است این اصول را بدانید که قبل از شستن فرش ابتدا آن را گردگیری کنید تا کثیفی آن پاک شود و در غیر این صورت گرد و غبار وارد فرش شده و داخل فرش باقی می ماند و به گل تبدیل می شود. لجن در نهایت باعث پوسیدگی فرش می شود.

شستشوی فرش (اعلاشویی) دستباف در کرج

قبل از شروع شستشوی فرش، ترجیحاً یک ساعت صبر کنید تا فرش خیس شود و به راحتی شسته شود، اما شستشوی فرش دستباف به وسیله خودتان را به هیچ وجه توصیه نمیکنیم زیرا رنگ های به کار رفته در نخ های فرش دستباف طبیعی است و رنگ ها با هم ترکیب می شوند.
اگر شما ساکن منطقه کرج هستید و میخواهید که فرش دستبافت خود را شستشو کنید بهترین کار این است که آنرا به قالیشویی در سهیلیه بسپارید. این شرکت با استفاده از مواد شوینده طبیعی و بی ضرری که به تار پود فرش دستبافت آسیبی نمیرساند اقدام به شستشوی آنها میکند.

فرآیند شستشوی فرش دستباف در کرج

برای شستن فرش دستبافت بهتر است از آب ولرم استفاده شود، زیرا استفاده از آب گرم به بافت فرش آسیب می رساند. استفاده از صابون رنده شده برای سفید کردن ریشه فرش تاثیر بسزایی خواهد داشت. برای شستشوی فرش می توانید از مقدار کمی نمک استفاده کنید. برای حفظ ثبات رنگ فرش، حتما از یک شوینده مناسب و خنثی برای شستن فرش استفاده کنید.

پس از شستن فرش، بهتر است آن را بصورت لوله ای تا کرده و چند ساعتی به صورت عمودی قرار دهید تا آب فرش سریعتر تخلیه شود و از زرد شدن فرش دستبافت جلوگیری شود. اگر می خواهید فرش را با شامپو فرش بشویید، بهتر است قبل از شستن فرش، آن را جاروبرقی بکشید. حتما روی شامپو فرش از کف استفاده کنید و از محلول شامپو فرش استفاده نکنید زیرا فرش را ترش می کند. قالیشویی صدف آماده ارائه خدمات اعلاشویی، چرم دوزی فرش، پاک کردن لکه جوهر خودکار از روی فرش، پاک کردن چربی و روغن از روی فرش، شستشوی مبل در منزل و شستشوی موکت با قیمت مناسب، بالاترین کیفیت (شستشو با دستگاه های تمام اتوماتیک) و تحویل فوری می باشد.

شستشوی فرش دستباف در کرج
شستشوی فرش دستباف در کرج

چگونه لکه ها را از روی فرش پاک کنیم

پاک کردن لکه چای و قهوه از روی فرش:

اکثر مردم با این موضوع آشنا هستند. کافی است مقدار کمی آب معدنی روی آن بریزید و با دستمال پاک کنید و این کار را تا زمانی که فرش به حالت اولیه بازگردد ادامه دهید.

از بین بردن لکه آب میوه از روی فرش:

از بین بردن لکه آب هویج از روی فرش یا هر نوع آب میوه غیر ممکن نیست، کافی است قبل از مدتی آن را با محلول سرکه سفید، نمک و مقداری آب بشویید، اما مقدار سرکه سفید نباید زیاد باشد زیرا باعث می شود به فرش آسیب برساند

پاک کردن خودکار لکه جوهر از روی فرش:

در این نوع کثیفی کافی است مقداری شیر روی لکه بریزید و صبر کنید تا مایه به خود جذب شیر شود. بعد از اینکه جوهر شیر را جذب کرد، آن را با پارچه پاک کنید و اجازه ندهید لکه پخش شود. این کار را به طور مرتب انجام دهید تا لکه از بین برود.

حذف روغن و چربی از فرش:

برای از بین بردن این کثیفی باید مقداری شیر را با آرد ذرت مخلوط کرده و روی لکه قرار دهیم و پس از جذب کثیفی باید با دستمال آن را خشک کنیم زیرا آرد ذرت چربی را جذب می کند.

پاک کردن آدامس از روی فرش:

در این روش یک تکه یخ روی محل قرار می دهند تا آدامس سفت شود و پس از انجام این کار می توانیم با چاقو آدامس را از روی فرش جدا کنیم.

حذف لاک و رنگ فرش:

کمی ماده شوینده را با سرکه و آب مخلوط کنید و قبل از اینکه رنگ خشک شود، با پارچه ای که به مخلوط خیس شده است، لکه را پاک کنید، سپس فرش را با آب گرم بشویید. اگر رنگ خشک شده است، می توانید از حلال رنگ نیز استفاده کنید.

دفع ادرار و مدفوع از روی فرش:

از آنجایی که این لکه ها بوی نامطبوعی ایجاد می کنند، ابتدا فرش را با یک دستمال مرطوب ترجیحا معطر تمیز کنید و اگر کمکی نکرد، مقداری جوش شیرین روی فرش بریزید و بعد از چند دقیقه، جوش شیرین را پاک کنید و سپس روی فرش را پاک کنید. دوباره با حوله فرش کنید.

پاک کردن لکه خون از روی فرش:

برای از بین بردن لکه های خون کافی است مقداری آب اکسیژنه تهیه کرده و با آن لکه را پاک کنید.

از شر قطرات شمع از روی فرش خلاص شوید:

در این صورت باید با احتیاط کاغذ یا دستمال کاغذی تیره روی فرش پهن کرده و با اتو حرارت دهیم. سپس می بینیم که قطرات شمع روی کاغذ چسبیده است. با چند بار تکرار این کار می توانید این نوع کثیفی را از روی فرش پاک کنید.

حذف چسب فرش:

چسب سخت ترین نوع کثیفی روی فرش است، در این صورت باید مخلوطی از آب ولرم و مواد شوینده تهیه کنید (ترجیحا مقداری آمونیاک تهیه کنید و داخل محلول بریزید)، سپس یک دستمال را به محلول آغشته کنید و در محل مورد نظر قرار دهید.

پاک کردن لکه تنباکو از روی فرش:

در این روش باید کمی گلیسیرین تهیه کنید و روی فرش بریزید و بعد از مدتی آن را با آب بشویید و در صورت لزوم چندین بار این کار را تکرار کنید.

از بین بردن لکه موم و قیر از روی فرش:

برای از بین بردن مواد چرب از روی فرش مانند مداد رنگی باید مقداری حلال غیرچرب تهیه کنید که خیلی زود خشک می شود، دستمالی را در آن فرو کنید و روی فرش بمالید و این کار را انجام دهید تا این نوع کثیفی ها از بین برود.

پاک کردن لکه ادویه از روی فرش:

محلولی از آب و آب لیمو درست کنید و فرش را با یک پارچه خشک تمیز کنید.

پاک کردن لکه های قدیمی از روی فرش:

از مقداری کف خمیر ریش استفاده کنید و روی فرش بمالید و بعد از چند دقیقه با دستمال مرطوب آن را خشک کنید و سپس یک حوله خشک روی محل کثیف قرار دهید تا رطوبت آن گرفته شود.

پاک کردن کثیفی از لبه ها و ریشه فرش:

می توانید این کار را با یک دستمال شستشو و مقدار کمی محلول شوینده انجام دهید.

خارج کردن اجسام سنگین از روی فرش:

برای برداشتن اجسام سنگین مانند پایه مبل، کمی یخ روی محل قرار دهید و پس از مدتی آن را با یک پارچه خشک پاک کنید تا به حالت اولیه برگردد.

شستشوی فرش دستباف در کرج توسط قالیشویی هشتگرد (صدف)

چنانچه برای شستشوی فرش دستباف خود و تمیز کردن لکه ها دچار مشکل شدید و نیاز به کمک داشتید با قالیشویی هشتگرد تماس بگیرید. همکاران ما در قالیشویی هشتگرد خدمات قالیشویی در کرج را نیز ارائه می دهند. پس از تماس شما٬ ابتدا فرش دستباف شما را تحویل گرفته و با بهترین مواد شوینده شسته و در سریعترین زمان به شما تحویل خواهند داد.

هزینه قالیشویی در کرج

تعرفه های قالیشویی از جمله مهم ترین مواردی است که بسیاری از افراد به آن توجه می کنند که این کار درست نیست. اولین ملاک هر فرد برای انتخاب بهترین قالیشویی باید کیفیت قالیشویی باشد. با این وجود قالیشویی مجاز صدف در کرج به دلیل استفاده از شوینده های دستی و مرغوب و همچنین دستگاه های مدرن و پیشرفته، منصفانه ترین قیمت را از مشتریان دریافت می کند. هزینه قالیشویی در کرج بر اساس متراژ قالی، جنس قالی، کیفیت شستشو و … تعیین می شود. شما نیز تنها کافیست که یک بار فرش های خود را به قالیشویی هستگرد بسپارید تا برای همیشه مشتری این قالیشویی شوید. جهت اطلاع از تعرفه های قالیشویی مجاز صدف در کرج تماس بگیرید.

چرا شستشوی فرش را به قالیشویی مجاز صدف بسپاریم؟

قالیشویی مجاز صدف از جدیدترین متد شستشوی برای فرش ها استفاده می کند و به دستگاه های پیشرفته قالیشویی مجهز است.
کارشناسان این مرکز ابتدا نوع قالی شما را در نظر می گیرند و بر اساس آن مناسب ترین روش را برای شستشوی فرش انتخاب می کنند.
تحویل سریع و به موقع از دیگر مزایایی قالیشویی مجاز صدف در کرج به حساب می آید.
در این مرکز برای شستشوی فرش شوینده های درجه یک به کار می رود.
فرش ها به همان صورت که تحویل گرفته می شود، تحویل مشتری می گردد.
قالیشویی هشتگرد (مجاز صدف) دارای خدمات دریافت و ارسال فرش است.

قیمت شستشوی فرش در کرج چقدر است؟

جهت اطلاع از قیمت شستشوی انواع فرش با شماره های مندرج در قالیشویی هشتگرد تماس حاصل نمایید.

بهترین قالیشوی در کرج کدام قالیشویی است؟

کارخانه قالیشویی صدف، دارای شعبه فعال و قدیمی در کرج بوده و آماده ارائه خدمات قالیشویی در کرج می باشد.

5/5 - (2 امتیاز)
اشتراک در
اطلاع از
guest
1 دیدگاه
قدیمی‌ترین
تازه‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
برزو

سلام واقعا شستشوى خيلى تميز و به موقع تحويل ميدن
قيمت هاشون هم مناسب و به صرفه هست نسبت به جاهاى ديگه
👌👌👌

1
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x