شستشوی مبل در منزل در هشتگرد

شستشوی مبل در منزل (هشتگرد و حومه)

امروزه مبل ها در بهترشدن دکوراسیون خانه ها نقش مهمی را ایفا می کنند. اما یکی از معایب مبل ها کثیف شدن آنها است و از همه مهمتر نحوه شستشوی مبل در منزل است که برخی نمیدانند اینکار را انجام دهند. اگر مبل ها کثیف و پر از لکه تاثیر بدی بر زیبایی خانه شما دارند. 

بسیاری از افراد نحوه تمیز کردن مبل را در خانه نمی دانند و نظافت مبل را یکی از سخت ترین قسمت های نظافت منزل می دانند. در ادامه به بررسی خدمت جدید قالیشویی هشتگرد که شستشوی مبل در منزل در هشتگرد می باشد خواهیم پرداخت.

شستشوی مبل در منزل در هشتگرد

مبل شویی اصولی دارد که اگر این اصول را رعایت نکنید و مبل را به درستی تمیز کنید، پارچه مبل آسیب می بیند. بنابراین برای شستشوی مبل در منزل میتوانید از خدمات قالیشویی هشتگرد بهره مند شوید.

شما میتوانید برای شستشوی مبل در منزل در هشتگرد با شماره هایی که در صفحه اصلی قالیشویی هشتگرد موجود تماس بگیرید و همکاران ما برای ارائه این خدمات با بهترین دستگاه ها و مواد شوینده استاندارد به خدمت شما خواهند آمد.

نحوه شستشوی مبل در منزل در هشتگرد

گردگیری مبل:

برای شستن مبل ابتدا  با جاروبرقی، کثیفی و گرد و غبار روی مبل را پاک میکینیم، سپس کوسن های مبل را بردارید، تکان دهید و در جای خود قرار دهید.

  چگونه می توان لکه ی شمع را از روی فرش پاک کرد؟

قالیشویی در کردان و قالیشویی در سهیلیه آماده خدمت رسانی به شما مشتریان عزیز می باشند. در صورت نیاز به خدمات قالیشویی با ما در تماس باشید.

شستشوی مبل در منزل (هشتگرد و حومه)
شستشوی مبل در منزل (هشتگرد و حومه)

استفاده از برس نرم:

با یک برس نرم، گرد و غبار چسبیده به سطح مبل را به آرامی پاک کنید. همه موهای حیوانات خانگی با جاروبرقی شسته نمی شوند، بنابراین اگر حیوان خانگی دارید، از قیچی برای برس زدن موهای آن استفاده کنید.

اگر به دنبال قالیشویی در شهر جدید هشتگرد هستید قالیشویی صدف با سال ها تجربه و کادری مجرب آماده خدمت رسانی به شما می باشد.

تمیز کردن سطوح غیر بافته شده:

سطوح نبافته مبلمان خود مانند چوب یا فلز را با یک پارچه نرم و یک محصول تمیز کننده مناسب به آرامی تمیز کنید و مراقب باشید که پاک کننده روی اثاثه یا لوازم داخلی نریزد.

برچسب های روی مبل را بخوانید:

بر روی تمامی مبل ها برچسبی وجود دارد که دستورالعمل های نگهداری مبل، شستشوی آن با مواد شوینده تایید شده و نحوه شستشو را توضیح می دهد. آن را با دقت مطالعه کنید و بر اساس آن عمل کنید. این دستورالعمل با حروف کوتاه است.

قبل از شستن مبل باید لکه های روی مبل را تمیز کرد. هر لکه روش خاص خود را دارد، اما به طور کلی می توانید از محلول آبی رقیق شده سرکه روی لکه استفاده کنید و با یک پارچه بسیار نرم پاک کنید.

یک محلول آب برای شستن مبل آماده کنید
3 لیتر آب و 3 فنجان شامپو یا پایه آب غیر شیمیایی را در یک کاسه نسبتا بزرگ بریزید و حل کنید. سپس این محلول را در یک تکه پارچه خیس کنید و به گوشه ای از مبل بکشید تا تست شود و ده دقیقه بماند.

حالا دستمال کاغذی را بردارید و در محل مورد نظر قرار دهید. اگر حوله رنگ پارچه را جذب نکرد محلول تهیه شده مناسب است اما در غیر این صورت باید محلول را رقیق کرده و دوباره امتحان کنید. قالیشویی در مهستان ارائه دهنده خدمات شستشوی انواع فرش ماشینی و دستباف می باشد.

  قالیشویی در کمالشهر
شستشوی مبل در منزل در هشتگرد
شستشوی مبل در منزل در هشتگرد

شامپوی مخصوص شستشوی مبل در منزل

پس از دم کشیدن اسفنج را خیس کرده و شامپو را روی آن بریزید. سپس آن را چند بار فشار دهید تا کف خوب شود. حالا با یک اسفنج مبل را تمیز کنید. برای تمیز کردن کف مبل اگر تبخیر شد جاروبرقی را فعال کنید و کف را جمع کنید اما اگر بخار ندارید خیلی سریع با یک حوله مرطوب کف را از روی سطح مبل پاک کنید.
اگر هنوز روی قسمتی از پارچه مبل لکه باقی مانده است، می توانید خود قطعات را بشویید. اما این کار را در تمام مبل انجام ندهید زیرا باعث تغییر رنگ پارچه می شود. قالیشویی شهر جدید هشتگرد ارائه دهنده انواع خدمات شستشوی فرش و مبل شویی و رفوگری می باشد.

از تثبیت کننده رنگ و بافت استفاده کنید:

پس از شامپو زدن و شستن مبل از فیکساتور رنگ و پارچه استفاده کنید. این باعث حفظ رنگ و دوام پارچه مبلمان می شود. می توانید فیکساتورها را از داروخانه ها، فروشگاه های معتبر یا فروشگاه های آنلاین تهیه کنید.

اجازه دهید مبل خشک شود:

بعد از شستن مبل آن را در جایی قرار دهید که تبادل هوا برای خشک شدن وجود نداشته باشد اما مبل را در فضای باز نگذارید زیرا گرد و غبار را خیلی سریع به خود جذب می کند و همچنین باعث ایجاد لکه روی مبل می شود.

چگونه لکه های مختلف روی مبل را تمیز کنیم

برای پاک کردن لکه از روی مبل پارچه ای، 1 قاشق غذاخوری مایع ظرفشویی را با سرکه سفید، جوش شیرین و آب گرم مخلوط کنید. یک پارچه مرطوب را به محلول آغشته کرده و روی لکه قرار دهید، اما برای اینکه به بافت و رنگ پارچه آسیب نرسانید، به دست خود فشار وارد نکنید. سپس با یک پارچه خشک آن را خیس کنید تا به مرور زمان خشک شود.جوش شیرین و سرکه سخت ترین لکه ها را از بین می برد.

اگر روی مبل چرمی لکه ای وجود دارد، آن را با یک پارچه مرطوب تمیز کنید. اگر یک نقطه سفت روی چرم مبل ریختید، آن را به آرامی با مایع شستشوی صابون بمالید، اما از آب زیاد استفاده نکنید.

  قالیشویی در هیو

تمیز کردن لکه های نوشابه های گازدار :

اگر نوشابه را روی مبل بریزید، لکه هایی وجود دارد، نمک بپاشید و سپس با یک اسفنج مرطوب پاک کنید تا لکه ها پاک شوند.

اثر پاک کنندگی زردی ناشی از سیگار:

برای رهایی اززردی ناشی از سیگار  می توانید از حبه های قند استفاده کنید. شکر را روی لکه بریزید و به شستشو ادامه دهید. اگر لکه روی الیاف مصنوعی است، می توانید آن را با آب لیمو پاک کنید.
اگر مبل شما از پارچه نازک است، لکه را با کمی شیر مرطوب کرده و با مقداری پنبه پاک کنید، سپس لکه شیر را با آب و صابون پاک کنید.

پاک کردن لکه روغن و چربی از روی فرش را به قالیشویی سهیلیه بسپارید و در سریع ترین زمان فرش خود را بدون هیچ لکه ای تحویل بگیرید.

شستشوی مبل در منزل (هشتگرد و حومه)
شستشوی مبل در منزل (هشتگرد و حومه)

تمیز کردن لکه جوهر روی مبل:

برای پاک کردن لکه جوهر از روی مبل ابتدا آن را خیس کنید و کمی نمک روی لکه بریزید سپس با پنبه محل را تمیز کنید. روی محلول لکه گلیسیرین آمونیاک بمالید، سپس سطح مبل را با کمی شامپو بشویید. قالیشویی در شهر جدید مهستان ارائه دهنده خدمات شستشوی فرش و مبل شویی در سریع ترین زمان می باشد.

تمیز کردن لکه های چربی روی مبل:

برای از بین بردن لکه های چربی روی کاناپه کمی محلول نمک الکلی روی مبل بمالید و اگر سطح مبل پونجی است روی قسمت لکه دار را با دستمال بپوشانید و اتو داغ را محکم فشار دهید تا لکه از بین برود.

شستشوی مبل در منزل در هشتگرد توسط قالیشویی هشتگرد (صدف)

پس در این مقاله آموختیم که چگونه لکه های موجود بر روی مبلمان خانه خود را بخوبی تمیز کنیم. اما اگر لکه های موجود بر روی مبلمان را نتوانستیم از بین ببریم بایستی برای شستشوی مبل در منزل در هشتگرد با قالیشویی های مجازی مانند قالیشویی در هشتگرد تماس بگیریم. این شرکت با داشتن مجهز ترین دستگاهای مبل شویی میتوانند هر نوع مبلی را در منزل شما را بخوبی تمیز کنند.

شستشوی فرش با شامپو فرش یکی از مقالات مفید و کاربردی در سایت قالیشویی صدف می باشد که شما می توانید این مقاله را نیز مطالعه کنید.

برای شستشوی مبل در منزل در هشتگرد به کجا مراجعه کنیم؟

شما میتوانید برای شستشوی مبل در منزل در هشتگرد با شماره هایی که در صفحه اصلی قالیشویی صدف موجود تماس بگیرید و همکاران ما برای ارائه این خدمات با بهترین دستگاه ها و مواد شوینده استاندارد به خدمت شما خواهند آمد.

چگونه لکه های نوشابه های گازدار را از روی مبل پاک کنیم؟

اگر نوشابه را روی مبل بریزید، لکه هایی وجود دارد، نمک بپاشید و سپس با یک اسفنج مرطوب پاک کنید تا لکه ها پاک شوند.

4.7/5 - (4 امتیاز)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.