قالیشویی در آغچه حصار

قالیشویی در آغچه حصار

خدمات قالیشویی در آغچه حصار

اکنون دیگر قالیشویی ها کار شستشو را بسیار راحت کرده اند و همچنین می توان کارهای دیگری از جمله رفوگری، تثبیت رنگ و… را در قالیشویی ها انجام داد از این رو پیدا کردن یک قالیشویی خوب و مورد اعتماد از دغدغه ی اغلب افرادی است که قصد شستشوی فرش را دارند.
ما در این مقاله قصد داریم با ارائه ی ویژگی های یک قالیشویی خوب به شما در انتخاب کمک کنیم. با ما همراه باشید.

ویژگی های قالیشویی در آغچه حصار

یک قالیشویی مورد اعتماد و عالی ویژگی های زیادی دارد اما اکنون ما به مهم ترین آن ها می پردازیم:

ارائه تمامی خدمات قالیشویی

در یک قالیشویی اگر تمامی خدمات از جمله رفوگری، تثبیت رنگ، رفع پارگی، برداشتن لکه، پاک کردن سوختگی و جای شمع بر روی فرش، ریشه زنی، شیرازه دوزی و… توسط افراد کاربلد و باتجربه انجام شود، نام آن قالیشویی به خوبی جا میافتد. لازم به ذکر است که قالیشویی در آغچه حصار تمامی این فعالیت ها را توسط افراد مجرب و حرفه ای انجام می دهد. همچنین داشتن خدمات حمل و نقل مناسب هم از مهم ترین ویژگی های یک قالیشویی خوب و باتجربه است. کارخانه قالیشویی صدف بهترین قالیشویی هشتگرد ارائه دهنده تمامی خدمات قالیشویی با مناسب ترین قیمت می باشد.

مجهز بودن به دستگاه ها و تجهیزات سالم و پیشرفته

از آن جهت که دیگر تمامی فرآیند شستشوی فرش ها توسط دستگاه انجام می شود، طبیعی است که هر اندازه دستگاه ها پیشرفته و سالم باشند عملکرد بهتری هم خواهند داشت. در صورتی که دستگاه های یک قالیشویی خراب و قدیمی باشند علاوه بر خوب شسته نشدن فرش، ممکن است آسیب های زیادی به آن وارد شود بنابراین تجهیزات یک قالیشویی از مهم ترین ابزارهای موجود در آن می باشد که قالیشویی در آغچه حصار از پیشرفته ترین دستگاه های روز دنیا برای شستشو و همچنین خشک کردن فرش ها استفاده می کند.

  ریشه بافی فرش + آشنایی با ریشه زنی
خدمات قالیشویی در آغچه حصار
خدمات قالیشویی در آغچه حصار

ارائه فاکتور رسمی به مشتری

یکی از ویژگی هایی که سبب جلب توجه مشتری می شود، فاکتور است. در یک فاکتور رسمی اطلاعاتی همچون تعداد فرش، هزینه ی شستشوی و حمل و نقل و… نوشته می شود.

مشتری مداری

این مورد به معنای احترام به مشتری و خواسته ی او است. درک شرایط مشتری و ارائه ی خدمات مورد نیاز برای فرش از مهم ترین ویژگی های یک قالیشویی معتبر و خوب است. لازم به ذکر است که این مورد را قالیشویی در آغچه حصار به خوبی رعایت می کند. قالیشویی در کردان زیر نظر کارخانه قالیشویی صدف ارائه دهنده خدمات قالیشویی با ویژگی مشتری مداری می باشد. در صورت نیاز به خدمات با ما در ارتباط باشید.

قیمت گذاری منصفانه

قیمت شستشو را اتحادیه صنف قالیشویی تعیین می کند و تمامی قالیشویی ها باید آن را رعایت کنند اما برخی از شرکت ها و مراکز خدمات فرش برای سود بیشتر خود قیمت های بیشتری را برای شستشو قرار می دهند ولی یک قالیشویی منصف و خوب مانند قالیشویی در آغچه حصار همیشه به قوانین احترام می گذارد و قیمت های مناسبی برای شستشو فرش ها تعیین می کند همچنین قالیشویی در آغچه حصار، نازل ترین هزینه ها را برای خدمات اضافی فرش گذارده است.

بهره بردن از کارشناسان و متخصصین فرش

نکته ای که باید در هر قالیشویی رعایت شود جدا شستن فرش ها است یعنی هر فرش با توجه به جنس و الیاف آن شستشو داده شود تا کوچک ترین آسیبی به فرش وارد نشود. به همین خاطر وجود افراد کارشناس و متخصص فرش برای تعین روش مناسب شستشوی هر فرش و همچنین شوینده ی مخصوص در یک قالیشویی الزامی است. لازم به ذکر است که این افراد بر تمامی فرآیندهای شستشو نظارت دارند.

  قالیشویی در کمالشهر

شستشوی سریع فرش ها

از دیگر ویژگی های یک قالیشویی خوب و مورد اعتماد شستشوی سریع فرش ها می باشد به طوری که از زمان تحویل فرش به مسئول حمل و نقل تا پس آوردن فرش تمیز و کاور شده درب منزل نباید بیش از دو روز طول بکشد. در صورت نیاز به خدمات قالیشویی زعفرانیه کرج با کارخانه قالیشویی صدف در تماس باشید. کارخانه قالیشویی صدف بهترین قالیشویی در زعفرانیه کرج می باشد.

فرآیند خشک شویی

بعد از شستشوی کامل فرش نوبت به خشک کردن فرش می رسد. در یک قالیشویی خوب و مورد اعتماد مانند قالیشویی در آغچه حصار این مورد با بهترین دستگاه ها و روش ها انجام می شود.

آب استفاده شده

برخی از افراد نگران بدرنگ بودن فرش پس از شستشو می باشند. لازم است بدانید که این اتفاق زمانی رخ می دهد که آب مورد استفاده برای شستشوی فرش ها کاملا تمیز نباشد. در یک قالیشویی معتبر آب تعمین شده برای شستشوی فرش ها از چاه استاندارد می باشد که کاملا تمیز و پاکیزه است همچنین این آب از نظر شرعی هیچ گونه اشکالی ندارد. قالیشویی شهرک دنگیزک زیر نظر کارخانه قالیشویی صدف فعالیت می کند. در صورت نیاز به خدمات قالیشویی در شهرک دنگیزک با کارخانه قالیشویی صدف در تماس باشید.

ویژگی های قالیشویی در آغچه حصار
ویژگی های قالیشویی در آغچه حصار

هزینه ی شستشوی فرش در قالیشویی آغچه حصار

هر شش ماه یک بار اتحادیه برای هر مترمربع فرش، قیمت تعین می کند و تمامی قالیشویی های معتبر و مورد تایید این اتحادیه باید به آن پایبند باشند اما برخی از پارامترها بر روی قیمت شستشو تاثیر می گذارند مانند:

 • شوینده ای که برای فرش استفاده می شود بر روی هزینه ی تمام شده ی فرش تاثیر بسزایی دارد. دارو، شامپو و پودر فرش هر کدام از قیمت های متفاوتی برخوردار هستند.
 • نوع فرش ماشینی، دستباف، ابریشمی به دلیل تقاوت در دستگاه و روش شوینده با قیمت های یکسانی شسته نمی شوند.>
 • شستشوی فرش به صورت دستی یا به وسیله ی دستگاه
 • انجام خدماتی همچون لکه برداری، رفوگری، تثبیت رنگ و…
 • نوع شستشو هم بی تاثیر نیست. لک بر، اعلا شو، سفید شور و… هزینه های متفاوتی از یکدیگر دارند.
 • هزینه ی حمل و نقل
  قالیشویی هشتگرد 🌟

چرا قالیشویی در آغچه حصار

همانطور که می دانید در تهران قالیشویی های زیادی وجود دارد اما قالیشویی در آغچه حصار جزو بهترین ها می باشد همچنین در اتحادیه صنف قالیشویی از امتیاز بالایی برخوردار است چرا که در این قالیشویی ها، فرش ها با بهترین و پیشرفته ترین دستگاه ها شسته می شوند همچنین تمامی فرآیند شستشو زیر نظر کارشناسان فرش صورت می گیرد و بهترین شویندهای بازار مورد استفاده قرار می گیرد. لازم به ذکر است که انجام تمامی خدمات فرش مانند رفوگری، ریشه زنی، شیرازه دوزی و… توسط افراد حرفه ای و باتجربه صورت می گیرد به همین خاطر بدون نقص و کاملا تمیز فرش ها ترمیم می شوند.

ناگفته نماند که قالیشویی در آغچه حصار شستشوی هر گونه فرشی از جمله ماشینی، دستباف و ابریشمی، مبلمان، موکت، تابلوفرش و… را می پذیرد. پس با خیال راحت فرش هایتان را به قالیشویی در آغچه حصار بسپارید تا در کمترین زمان و بهترین روش ها به شستشوی فرش هایتان بپردازند. در این مقاله به بررسی ویژگی های یک قالیشویی خوب و مورد اعتماد پرداختیم تا شما عزیزان بهتر بتوانید انتخاب کنید. امیدواریم مطالب این صفحه مورد استفاده ی شما قرار گرفته باشد. برای اطلاع از روش های رفع زردی ریشه فرش توصیه می کنیم مقاله مربوط به آن را در سایت قالیشویی صدف مطالعه کنید.

بهترین قالیشویی در آغچه حصار کدام قالیشویی می باشد؟

کارخانه قالیشویی صدف بهترین قالیشویی در آغچه حصار می باشد. در صورت نیاز به خدمات قالیشویی در آغچه حصار با ما در تماس باشید.

قالیشویی در آغچه حصار چه ویژگی هایی دارد؟

ارائه تمامی خدمات قالیشویی و مجهز بودن به دستگاه ها و تجهیزات سالم و پیشرفته و … برای خواندن سایر ویژگی های تا انتهای این مقاله را مطالعه کنید.

5/5 - (4 امتیاز)

2 دیدگاه دربارهٔ «قالیشویی در آغچه حصار»

  1. قالیشویی صدف
   قالیشویی صدف

   بستگی به نوع خدمات مورد نیاز شما دارد. لطفا با شماره های مندرج در سایت تماس بگیرید

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.