قالیشویی هشتگرد

قالیشویی در هشتگرد

قالیشویی و شستشوی فرش ها همواره دارای اهمیت بسیاری بوده است و در طول سال هر فرش حداقل یکبار نیاز به شستشو دارد. شستشوی فرش روش های متفاوتی دارد که به نوع جنس فرش و عمر آن بستگی دارد. در ادامه با م همراه باشید تا با شستشوی فرش و انواع روش های قالیشویی در هشتگرد بیشتر آشنا شویم.

قالیشویی هشتگرد

یکی ازمهم ترین موارد نظافتی که حداقل سالیانه یک مرتبه در اغلب منازل ایرانی صورت می گیرد استفاده از خدمات قالیشویی برای شستشوی فرش و مبلمان منزل است. شستشوی فرش در مرکز قالیشویی هشتگرد با استفاده از مواد شوینده و روش خاصی صورت می گیرد که نه تنها موجب تمیز شدن فرش شده بلکه در افزایش عمر مفید آن نیز تاثیر گذار می باشد.

در این مقاله قصد داریم به بررسی قالیشویی هشتگرد بپردازیم و در مورد این مرکز خدماتی شسشتوی فرش اطلاعات مفیدی را در اختیار شما عزیزان قرار دهیم با ما همراه باشید.

در گذشته فرش ها در حیاط خانه شسته میشد ولی امروزه این کار در شرکت های مخصوصی انجام می شود. در واقع قالیشویی در ایران به عنوان یک شغل به ثبت رسیده است و بسیاری از افراد در شرکت های قالیشویی مشغول به کار هستند. شستشوی فرش در قالیشویی به راحتی و با استفاده از دستگاه های پیشرفته و مدرن صورت می گیرد و در این روش فرش ها به صورت کامل شستشو و لکه گیری می شوند.

کیفیت در قالیشویی اهمیت بسیاری دارد زیرا فرش ها قیمتی هستند و در صورت هر گونه ایراد در شستشو، از ارزش آن کاسته می شود. در زیر برخی از ویژگی های یک قالیشویی خوب را به شما عنوان خواهیم کرد.

خدمات قالیشویی در هشتگرد

مرکز قالیشویی هشتگرد یکی از بزرگترین مراکز خدماتی شستشوی انواع فرش ماشینی و دستبافت است که با بیش از 10 سال سابقه و بهره گیری از به روزترین و پیشرفته ترین دستگاه های تمام اتوماتیک در ارائه خدمات در زمره یکی از بهترین مراکز قالیشویی قرار دارد و چندین مرکز دیگر نیز به عنوان زیرمجموعه به منظور سرعت بیشتر در ارائه خدمات در حومه هشتگرد تحت نظارت این قالیشویی فعالیت می کنند.

قالیشویی هشتگرد علاوه بر دستگاه های تمام اتوماتیک از کادر مجرب و با تجربه بالا تشکیل شده است و خدمات شستشوی فرش و مبلمان در منزل را نیز با بالاترین کیفیت انجام می دهند. در این مرکز برای شستشوی فرش با توجه به جنس الیاف آن از شوینده های مخصوص استفاده می شود و در صورت نیاز برای فرش های دستباف از روش شستشوی اعلاشویی و برای فرش های ماشینی نیز از نوعی شستشوی تخصصی استفاده می شود.

قالیشویی هشتگرد (قالیشویی صدف) یکی از قالیشویی های معتبر و قدیمی در منطقه هشتگرد می باشد. این قالیشویی دارای دستگاه های تمام اتوماتیک و پرسنل مجرب بوده و با استفاده از شونیده های با کیفیت و رعایت اصول بهداشتی سعی بر این دارد تا بهترین خدمات قالیشویی در هشتگرد را به شما عزیزان ارائه دهد. در ادامه به بررسی انواع شستشوی فرش و قالیشویی خواهیم پرداخت.

قالیشویی شهر جدید هشتگرد ارائه دهنده انواع خدمات شستشوی فرش و مبل شویی و رفوگری و از بین بردن انواع لکه ها می باشد.

قالیشویی در هشتگرد
قالیشویی هشتگرد

نکاتی که در مورد قالیشویی هشتگرد باید بدانید

در ادامه به برخی از ویژگی ها و نکات مهم در مورد قالیشویی هشتگرد می پردازیم:

مجاز بودن قالیشویی

یکی از مهم ترین نکات و ویژگی هایی که یک قالیشویی معتبر باید از آن برخوردار باشد در اختیار داشتن مجوز فعالیت از سوی صنف قالیشویی است.
قالیشویی هشتگرد برای ارائه تمامی خدمات شستشوی فرش تحت نظارت اتحادیه قالیشویان فعالیت می کند. به این نکته توجه داشته باشید که قالیشویی های مجاز دارای تعرفه های از پیش تعیین شده و یکسانی هستند و در صورتی که در زمان ارائه خدمات صدمه ای به فرش وارد کنند باید خسارت آن را جبران کنند.

استفاده از مواد شوینده استاندارد

لازم است که بدانید نحوه شستشوی فرش های ماشینی و دستباف با هم فرق دارد و با توجه به حساس بودن فرش های دستباف در قالیشویی هشتگرد از شوینده های کاملا گیاهی برای آن ها استفاده می شود و بدین طریق نه تنها به الیاف فرش صدمه ای وارد نمی شود بلکه از پخش شدن رنگ آن نیز جلوگیری می گردد، برای فرش های ماشینی نیز از شوینده های شیمیایی استفاده می شود.

موقعیت مکانی قالیشویی

همانطور که از نام این مرکز قالیشویی پیدا است در هشتگرد واقع شده است و در زمره یکی از بزرگترین کارخانه های قالیشویی مکانیزه قرار دارد اما این مرکز به منظور رفاه حال مشتریان خود و همچنین ارائه خدمات در سریع ترین زمان ممکن اقدام به تاسیس چندین شعبه در حومه شهر نیز نموده است.

همچنین این مرکز مجهز به سرویس حمل و نقل نیز می باشد و مشتریان تنها کافی است با قالیشویی هشتگرد تماس گرفته و آدرس خود را اعلام کنند این مرکز نزدیکترین شعبه به آدرس ذکر شده را انتخاب و سرویس حمل و نقل را به محل جهت تحویل فرش اعزام می کند.

رفوگری فرش و ترمیم پارگی فرش را به قالیشویی سهیلیه بسپارید و در سریع ترین زمان فرش خود را تحویل بگیرید.

مبلشویی و قالیشویی هشتگرد
قالیشویی هشتگرد

قالیشویی در هشتگرد

برخی از فرش ها علاوه بر نظافت ممکن است به خدمات دیگری مانند تعمیرات نیاز داشته باشند که در قالیشویی هشتگرد علاوه بر شستشو خدمات دیگری به قرار ذیل ارائه می شود:

  • رفوگری: اگر فرش دارای جای سوختگی، پارگی و یا پوسیدگی باشد این مرکز ضمن انجام خدمات شسشتو و نظافت به رفو و یا ترمیم این موارد نیز می پردازد.
  • رنگبرداری: رنگ الیاف فرش های دستباف ممکن است بعد از تماس با آب پخش شده و با یکدیگر تداخل پیدا کند که در چنین موردی قالیشویی هشتگرد با استفاده از محلول های شستشویی که در اختیار دارد رنگ های اضافی پخش شده از روی فرش را از بین می برد.
  • دارکشی: برخی از فرش ها در استفاده های طولانی مدت ممکن است شکل ظاهری آن ها دچار تغییراتی نظیر فرورفتگی، کجی و یا برآمدگی شود به گونه ای که حتی در زمان راه رفتن بر روی آن این مشکلات کاملا حس می شود که قالیشویی هشتگرد با ارائه خدمات دارکشی و با کمک وسایل مخصوصی که در اختیار دارد این مشکلات را کاملا از بین می برد.
  • شیرازه بافی: بافت محکمی که در سمت بالا و پایین فرش و از گره خوردن تار و پود ایجاد شده است را شیرازه می گویند که در صورتی که این قسمت از فرش دچار آسیب دیدگی شده باشد توسط قالیشویی هشتگرد ترمیم و مرمت می شود.
  • چرم دوزی: یکی دیگر از خدمات قالیشویی هشتگرد چرم دوزی است که به منظور جلوگیری از لول شدن و سر خوردن فرش بر روی سطوح سرامیکی با استفاده از چرم های مصنوعی و طبیعی انجام می شود.

انواع روش های شستشوی فرش در هشتگرد

سه روش دستی، نیمه اتوماتیک و اتوماتیک برای شستن فرش و قالی وجود دارد که در زیر به شرح این سه روش می پردازیم:

روش شستشوی دستی

در روش شستشوی دستی همان طور که از نامش مشخص است، شستشوی فرش ها با استفاده از دست انجام می شود. این روش در قدیم رواج بسیاری داشت و در آن فرش ها را در محیط بیرون پهن می کردند و با استفاده از فرچه و پارو آن را می شستند و در نهایت فرش را بر روی لبه دیوار پهن می کردند تا در هوای آزاد خشک شود.

این کار زحمت بسیاری داشت و تنها در فصل تابستان امکان پذیر بود. از طرفی امروزه با وجود زندگی آپارتمان نشینی و حذف شدن حیاط از خانه ها، امکان شستشوی فرش به روش سنتی وجود ندارد.

روش شستشوی اتوماتیک

در روش اتومات، تمامی فرایند شستشوی فرش ها در دستگاه های صنعتی و بدون دخالت نیروی انسانی انجام می شود. در حال حاضر بسیاری از شرکت های قالیشویی پیشرفته از این روش برای شستشوی فرش ها بهره می برند. در روش شستشوی اتوماتیک، فرش ها پس از شستشو در داخل محیطی کاملا بهداشتی و استرلیزه قرار می گیرد و با استفاده از فن های حرارتی خشک می شود.

دستگاه های ارائه شده برای قالیشویی نه تنها فرش ها را بدون آسیب و با بهترین متد شستشو می دهد، بلکه مصرف آب پایینی نیز دارد.

روش شستشوی نیمه اتوماتیک

این روش شستشو، ترکیبی از روش سنتی و روش اتوماتیک می باشد. در این روش فرش ها بر روی زمین پهن شده و با استفاده از فرچه و پاروی برقی فرش ها شسته شده و لکه گیری می گردد. شستشوی فرش به روش نیمه اتوماتیک برای فرش هایی همچون ابریشم و فرش دستبافت ایده آل می باشد و فرش ها در این روش بدون هیچ آسیبی شسته می شوند. همچنین فرش ها پس از شستشو در سالن های استرلیزه خشک می شوند و از این رو به سرعت بدست مشتری می رسد.

اگر به دنبال قالیشویی در شهر جدید هشتگرد هستید قالیشویی مجاز صدف با سال ها تجربه آماده خدمت رسانی به شما مشتریان عزیز می باشد.

خدمات قالیشویی در هشتگرد
قالیشویی هشتگرد

بهترین روش قالیشویی کدام روش است؟

بهترین روش برای شستشوی فرش ها به نوع فرش شما بستگی دارد. به عنوان مثال برای شستن فرش های ماشینی شما می توانید از تمامی روش ها استفاده کنید ولی در روش قالیشویی اتوماتیک فرش ها سریع تر و باکیفیت بیشتری به شما تحویل داده می شوند.

ولی برای فرش های ابریشمی و دستبافت بهتر است از روش دستی و یا نیمه اتومات استفاده شود. قالیشویی در هشتگرد دارای متخصصانی در زمینه فرش هستند و ابتدا نوع فرش شما را بررسی کرده و سپس بهترین روش را برای شستن فرش ها انتخاب می کنند.

هزینه قالیشویی در هشتگرد

نرخ قالیشویی در هشتگرد هر ساله توسط صنف مخصوص خود اعلام می شود. هزینه شستشوی فرش ها معمولا به صورت متری محاسبه می گردد و در آن موارد مختلفی از جمله نوع مواد شوینده، میزان آلودگی فرش، نوع فرش و حتی فصل نیز تاثیر می گذارد. به عنوان مثال ماه های بهمن و اسفند که درخواست برای شستشوی فرش زیاد است، برخی از شرکت ها هزینه شستشوی را افزایش می دهند.

بنابراین هر قالیشویی نرخ خاصی را برای شستشوی فرش ها تعیین می کند. قالیشویی هشتگرد یکی از شرکت های قالیشویی بزرگ در هشتگرد است که فرش ها را با منصفانه ترین قیمت شسته و به شما تحویل می دهد. جهت استعلام قیمت قالیشویی در هشتگرد تماس بگیرید.

 قالیشویی در شهر جدید مهستان ارائه دهنده انواع خدمات شستشوی فرش و رفوگری در سریع ترین زمان می باشد.

رفو فرش در قالیشویی هشتگرد

یکی از خدمات برتری که قالیشویی هشتگرد به مشتریان خود ارائه می دهد، رفو کردن فرش است. فرش ها ممکن است بر اثر عوامل مختلفی از جمله سوختگی آسیب ببیند. این قالیشویی دارای نیروهایی کاملا متخصص هستند و فرش های شما را به خوبی رفو می کنند. به گونه ای که فرش حالت اولیه خود را بدست می آورد و هیچ گونه آثار رفویی در آن وجود ندارد. شما تنها با یک تماس می توانید از خدمات این شرکت بهره مند شوید.

از بین بردن لکه ها در قالیشویی هشتگرد

لکه هایی همچون چای و قهوه نمای بسیار بدی را به فرش ها می دهند و از ارزش آن می کاهند. بنابراین با از بین بردن این لکه ها مجدد زیبایی را به فرش های خود باز می گردانید. قالیشویی هشتگرد (قالیشویی صدف) از مواد نانو برای لکه برداری فرش ها استفاده می کند و به صورت کامل این لکه ها را از بین می برد. جهت ارائه تضمینی خدمات لکه بری قالیشویی در هشتگرد با شماره های درج شده در سایت تماس حاصل نمایید.

قالیشویی در کردان و قالیشویی در سهیلیه آماده خدمت رسانی به شما مشتریان عزیز می باشند. در صورت نیاز به خدمات قالیشویی و مبل شویی با ما در تماس باشید.

قالیشویی در هشتگرد
قالیشویی در هشتگرد

بهترین قالیشویی هشتگرد

در هشتگرد شرکت های متعددی در زمینه قالیشویی فعالیت دارند ولی چرا این همه تاکید می شود که شستشوی فرش را به قالیشویی هشتگرد بسپاریم؟ قالیشویی هشتگرد دارای دستگاه هایی بسیار پیشرفته و مجهز است که در ابتدا گرد و غبار فرش ها را گرفته و سپس با استفاده از دستگاه های مدرن تمامی لکه ها و آلودگی های فرش شما را بدون هیچ آسیبی از بین می برد.

در این قالیشویی فرش ها را درب منزل از شما تحویل گرفته و پس از شستشو درب منزل به شما تحویل داده می شود. هزینه های دریافتی در این قالیشویی بسیار مناسب و منصفانه می باشد. کیفیت قالیشویی در این مرکز بسیار بالا بوده و شما می توانید از شستشوی کامل فرش های خود اطمینان حاصل نمایید.
کارکنان قالیشویی هشتگرد بسیار خوش قول هستند و در زمان تعیین شده فرش را به شما تحویل خواهند داد.

روش های شستشوی مبل در منزل یکی از مقالات مفید و کاربردی در سایت قالیشویی صدف می باشد که شما می توانید این مقاله را نیز مطالعه کنید.

شماره تماس قالیشویی در هشتگرد چیست؟

با ورود به صفحه اصلی سایت قالیشویی صدف می توانید شماره های تماس ما را مشاهده نمایید.

هزینه قالیشویی در هشتگرد چه مقدار می باشد؟

قیمت شستشوی فرش ها با هم متفاوت است برای اطلاع از قیمت شستشوی انواع فرش و موکت و مبل در هشتگرد می توانید با قالیشویی صدف در تماس باشید.

4.6/5 - (8 امتیاز)
اشتراک در
اطلاع از
guest
14 نظرات
قدیمی‌ترین
تازه‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
علی رضانژاد

بهترین قالیشویی در هشتگرد هستنهمینطور مبل هم خیلی خوب خشکشویی می کنن ازشون ممنونم

سعید

برای شما مبل شویی انجام دادن؟ راضی بودین؟ دفعه اوله میخوام از خدماتشون استفاده کنم

کیان

بسیار تمیز بود کارشون حتما مشتری دائم خواهم بود ممنونم از زحماتتون

جباری

جباری هستم هشتگرد شهرک بعثت خ هدایت 6غربی کارشون بسیار عالی بود هم فرش دادم برای شستشو هم موکت هم پتو واقعا تمیز شده بودن تشکر میکنم

فلاحت پیشه

سلام تشکر میکنم از خدماتشون واقعا بهترین هستن عالی بود هم از لحاظ تمیزی کار هم کیفیت

صالحی

سلام وخسته نباشید تقدیر تشکر میکنم از پرسنل قالیشویی صدف فرشام واقعا تمیز شدن 🙏🙏

کیانی

کیانی هستم از بعثت هدایت غربی
سپاس فراوان از مدیریت و پرسنل قالیشویی صدف
واقعا کارشون بی نظیر بود از بین چند تا قالیشویی در هشتگرد واقعا بهترین هستند

شفیعی

بسیار با اخلاق و حرفه ای. رضایت کامل داشتم تشکر

جعفری پوز

سلام و خسته نباشید واقعا کارشون حرف نداره عالی بود کارشون ممنونم از زحماتشون جعفری پور هستم از خیابان دانش هشتگرد

فلاح

سلام و خسته نباشید خدمت پرسنل زحمت کش قالیشویی صدف بسیار ممنونم بابت خدماتشون واقعا کارشون عالی بود بی شک بهترین هستن
سپاس بی کران🙏

فلاح

فلاح هستم از والفجر هشتگرد واقعا عالی بود کارتون ممنونم از خدماتشون بسیار راضی هستم

محمدی لیلا

سلام تشکر میکنم واقعا کارشون عالی بود
فرش هام خیلی عالی شسته شده بودن

زنگنه

سلام و عرض ادب کارشون بی نظیر بود واقعا راضی بودم پیشنهاد میکنم

14
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x